Produkty

Wózek paletowy elektryczny Li-Ion HWE18, litowo-jonowy 24 V 25 Ah, udźwig 1.800 kg, długość widełek 1.150 mm, SolidHub

 ★ ★ ★ ★ ★ 
 ★ ★ ★ ★ ★ 
(34)
Do 10% rabatu dla Państwa koszyka!
9.000
3 %
22.500
5 %
45.000
10 %
Dane techniczne i pliki do pobrania
Artykuł nr 170049
 • Model
  HWE18
 • Max. Obciążenie
  1.800 kg
 • Mobile
  tak
 • Max. Wysokość podnoszenia
  85 mm - 190 mm
 • Długość widelca
  1.150 mm
 • Prędkość
  4,5 km/h
 • Źródło energii
  bateria
 • Bateria
  Li-Ion
 • Żywotność baterii
  2 h - 3 h
 • Czas ładowania
  2,5 h
 • Waga
  166 kg
 • Kolor
  niebieski
 • Powierzchnia
  lakierowana
 • Szerokość
  560 mm
 • Wysokość
  1.220 mm
 • Opony
  PU
 • Moc silnika
  500 W
 • Stopniowalność
  3 % - 5 %
 • Promień skrętu
  1.350 mm
 • Zakres zastosowania
  Wnętrze
 • Pojemność
  25 Ah
 • Napięcie
  24 V
 • Power
  750 W
Zakres dostawy
 • 1 x elektryczny wózek paletowy HWE18, udźwig 1.800 kg, SolidHub
 • 1 x Li-Ion bateria 24 V 25 Ah i ładowarka
 • 12 miesięcy rękojmi
 • Gwarantowana dostawa części zamiennych i obsługa klienta
 • Prosta obsługa, mały promień skrętu i niska waga. Idealny do użytku w wąskich korytarzach
 • Kompaktowa konstrukcja zapewnia łatwą konserwację w smukłej obudowie
 • Węże olejowe i przewody elektryczne są zainstalowane w obudowie, bezpiecznie i łatwo dostępne
 • Ergonomiczny panel sterowania: klawiatura numeryczna, wskaźnik poziomu naładowania akumulatora i elementy sterujące są wygodnie umieszczone w zasięgu ręki
 • Wzmacniacz hamulców: gdy tylko uchwyt zostanie zwolniony lub wciśnięty, wózek paletowy hamuje
 • Hamulce elektromagnetyczne i silnikowe uzupełniają pakiet bezpieczeństwa
 • Solidna stalowa obudowa chroni jednostkę napędową i zapewnia trwałość produktu

HWE18: Przystępny cenowo model podstawowy

Dzięki udźwigowi do 1.800 kg, w pełni elektryczny wózek paletowy HWE18 jest idealnie wyposażony do magazynu. W przeciwieństwie do innych podstawowych modeli elektrycznych wózków paletowych, nie tylko jazda do przodu i do tyłu jest elektryczna, ale także podnoszenie. Eliminuje to żmudne i czasochłonne zadanie pompowania przechowywanych towarów. Europaleta lub klatka paletowa jest podnoszona bez wysiłku po naciśnięciu przycisku na sterownicy. Jest to nie tylko szybsze, ale także ergonomiczne dla każdego pracownika, który pracuje z tym urządzeniem. Prędkość wózka paletowego (maks. 4,5 km/h) można wygodnie i bezstopniowo kontrolować za pomocą praktycznego przełącznika na dyszlu. Jeśli przełącznik zostanie zwolniony lub celowo ustawiony w pozycji neutralnej, wózek paletowy automatycznie zahamuje. Ułatwia to nie tylko obsługę wózka paletowego, ale jest także funkcją istotną z punktu widzenia bezpieczeństwa. Zapobiega to niekontrolowanemu staczaniu się hamulca elektromagnetycznego, a tym samym zapobiega wypadkom.

Zwrotny i łatwy transport towarów w magazynie i do klienta

Elektryczny wózek paletowy marki SolidHub bezproblemowo podnosi i transportuje towary magazynowe i gotowe produkty o masie ładunku do 1.800 kg. Niewielka masa 166 kg, wąska konstrukcja o szerokości 560 mm i mały rozstaw osi 1.220 mm odgrywają kluczową rolę pod względem zwrotności i elastyczności. Skutkuje to bardzo małym promieniem skrętu 1.350 mm, co ułatwia manewrowanie w małych przestrzeniach, między wąskimi regałami magazynowymi, podczas załadunku ciężarówek lub w windach towarowych. Elektryczny wózek paletowy do transportu ciężarowego ułatwia również przewoźnikowi pracę z ciężkimi ładunkami w ruchu. Palety są przenoszone na obszar załadunku, rozładowywane za pomocą platformy podnoszącej i dostarczane do drzwi klienta.

Koła napędowe o średnicy 21 cm wraz z tandemowymi rolkami wideł wykonanymi z poliuretanu (o średnicy 8 cm) pokonują małe krawędzie bez powodowania uszkodzeń, a tym samym zapewniają cichą jazdę. Wózek 4,5 km/h umożliwia transport towarów z punktu A do punktu B z umiarkowaną prędkością. W połączeniu z dużą prędkością podnoszenia i opuszczania sprawia to, że HWE18 jest niezawodnym i zwrotnym partnerem w transporcie towarów. Wytrzymała stalowa obudowa nie tylko chroni jednostkę napędową, ale także zapewnia dodatkową ochronę w obszarze stóp dzięki niewielkiej odległości od podłogi. Długość wideł 1.150 mm jest idealna do transportu europalet. Jednak wszystkie inne standardowe rozmiary palet mogą być również transportowane za pomocą tego wózka paletowego. Końcówki wideł są zaokrąglone, co ułatwia podnoszenie palety.

Dobra wydajność i mocny napęd dzięki akumulatorowi litowo-jonowemu 24 V

Wydajny akumulator litowo-jonowy SolidHub jest centralnym elementem i napędem wózka HWE18. inteligentny system ładowania zapobiega przeładowaniu podczas zwykłego ładowania urządzenia. Nie tylko zwiększa to żywotność akumulatora, ale także zapobiega wzrostowi temperatury podczas procesu ładowania. Poziom naładowania akumulatora można łatwo i wygodnie odczytać na obudowie urządzenia, dzięki czemu zawsze wiadomo, kiedy wymagane jest kolejne ładowanie. Pojemność akumulatora wynosi 2 - 3 h, co pozwala na nieprzerwane korzystanie z elektrycznego wózka paletowego. Po użyciu wózka paletowego wystarczy zawiesić go na stacji ładującej. Po 2,5 h bateria jest ponownie w pełni sprawna, a maszyna może nadal transportować towary z mocą i zwrotnością.

Dobrze wiedzieć: Pracownicy magazynu nie muszą przechodzić żadnych specjalnych szkoleń ani posiadać uprawnień do obsługi wózka widłowego HWE18. Wystarczy wprowadzenie do obsługi urządzenia podnoszącego. Oczywiście podczas pracy z SolidHub Elektrycznym wózkiem paletowym HWE18 należy przestrzegać przepisów prawnych.

Przed uruchomieniem należy zapoznać się z przepisami obowiązującymi w kraju użytkowania. Inżynier uruchamiający jest odpowiedzialny za uruchomienie urządzenia i dobór odpowiedniego personelu do jego obsługi.


WAŻNE - Obsługa akumulatora:
Należy postępować zgodnie ze wskazówkami dotyczącymi użytkowania akumulatora zawartymi w instrukcji obsługi. Ważne jest, aby w żadnym wypadku nie dopuścić do głębokiego rozładowania akumulatora. Dlatego zaleca się regularne ładowanie akumulatora, nawet gdy urządzenie nie jest używane.

......czytaj więcej
Uwagi

Informacja o dostawie

Ten artykuł zostanie dostarczony samochodem ciężarowym (40 t) z rozładunkiem bocznym/tylnym. W związku z tym, klient powinien zapewnić odpowiedni sprzęt do podnoszenia (np. wózek widłowy). Dodatkowe usługi, takie jak dostawa z windą załadowczą, wózkiem widłowym na pokładzie lub niskopodwoziem, są możliwe za dodatkową opłatą.

 ★ ★ ★ ★ ★ 
 ★ ★ ★ ★ ★ 
(ᴓ 4.76 / 5.00)
Nasz niezależny partner opinii "Trusted Shops" podjął różne działania, aby zagwarantować, że prezentowane tutaj oceny pochodzą wyłącznie od konsumentów, którzy rzeczywiście dokonali zakupu produktów. Szczegółowy opis środków można przeczytać na stronie Trusted Shops.
Odpowiednie oceny
 ★ ★ ★ ★ ★ 
 ★ ★ ★ ★ ★ 
27.05.2024
Świetny produkt, którego używamy do małych ruchów stopy
Oryginał
 ★ ★ ★ ★ ★ 
 ★ ★ ★ ★ ★ 
27.05.2024
Spełnia wszystko, czego potrzebujemy, dziękuję
Oryginał
 ★ ★ ★ ★ ★ 
 ★ ★ ★ ★ ★ 
24.04.2024
Samodzielne wykonywanie pracy
Oryginał
 ★ ★ ★ ★ ★ 
 ★ ★ ★ ★ ★ 
24.04.2024
PROSTY I SKUTECZNY
Oryginał
 ★ ★ ★ ★ ★ 
 ★ ★ ★ ★ ★ 
09.01.2024
Właśnie go otrzymałem i jest idealny Następnie musimy zobaczyć, jak długo to trwa.
Oryginał
Często zadawane pytania (FAQ)
Pytania dotyczące produktu
Jakie zalety ma technologia litowo-jonowa w stosunku do innych typów akumulatorów?

Akumulatory litowo-jonowe mają wiele zalet w porównaniu z innymi akumulatorami: wydajność ładowania jest wyższa, a akumulator może wytrzymać większą liczbę cykli ładowania. Oznacza to, że ma dłuższą żywotność produktu w porównaniu do akumulatorów ołowiowych. Ponadto technologia ta charakteryzuje się wysoką gęstością energii, a tym samym wyższą wydajnością użytkowania. Również głębokie rozładowania są przetrwać z mniejszymi uszkodzeniami, co dodatkowo zwiększa wytrzymałość i niezawodność urządzeń elektronicznych.

Czy SolidHub oferuje jednostki ze skokiem początkowym lub swobodnym?

W tej chwili SolidHub nie oferuje wózków z podnośnikiem początkowym - funkcją, która podnosi ramiona kół wózka, aby zapewnić dodatkowy prześwit podczas podnoszenia i transportu ładunku. W naszej ofercie posiadamy jednak modele z funkcją swobodnego podnoszenia. Funkcja ta umożliwia podnoszenie wideł lub ładunku bez zmiany całkowitej wysokości masztu podnośnika. Przykładem tego jest nasz produkt HEF16/5.

Pytania ogólne
W jaki sposób realizowana jest wysyłka i jak długi jest czas dostawy mojego zamówienia?

Twoje zamówienie zostanie zazwyczaj przekazane firmie spedycyjnej w ciągu 24 godzin odotrzymania zamówienia lub płatności (w zależności od wybranej metody płatności), w zależności od stanów magazynowych. Od tego momentu czas dostawy na terenie Republiki Federalnej Niemiec wynosi maksymalnie 72 godziny (przesyłki międzynarodowe trwają odpowiednio dłużej, prosimy o zwrócenie uwagi na informacje bezpośrednio na danym przedmiocie). Jeśli wybrałeś awizo, przewoźnik skontaktuje się z Tobą co najmniej jeden dzień przed dostawą w celu ustalenia daty dostawy.

Dalsze szczegóły dotyczące przetwarzania wysyłki można znaleźć tutaj.