Produkty

Wózek widłowy podnośnikowy półelektryczn HSE1000/3, wysokość podnoszenia 85 - 3.000 mm, udźwig 1.000 kg, SolidHub

 ★ ★ ★ ★ ★ 
 ★ ★ ★ ★ ★ 
(69)
Do 10% rabatu dla Państwa koszyka!
9.000
3 %
22.500
5 %
45.000
10 %
Dane techniczne i pliki do pobrania
Artykuł nr 108990
 • Model
  HSE1000/3
 • Max. Obciążenie
  1.000 kg
 • Mobile
  tak
 • Max. Wysokość podnoszenia
  85 mm - 3.000 mm
 • Długość widelca
  1.100 mm
 • Źródło energii
  bateria
 • Bateria
  kwasowo ołowiany
 • Żywotność baterii
  4 h
 • Czas ładowania
  6 h
 • Waga
  380 kg
 • Kolor
  niebieski
 • Powierzchnia
  lakierowana
 • Szerokość
  760 mm
 • Wysokość
  2.077 mm - 3.567 mm
 • Opony
  PU
 • Moc silnika
  1.500 W
 • Promień skrętu
  1.350 mm
 • Napięcie
  12 V
 • Pojemność
  120 Ah
Zakres dostawy
 • 1 x Wózek widłowy podnośnikowy półelektryczn SolidHub HSE1000/3
 • 12 miesięcy rękojmi
 • Gwarantowana dostawa części zamiennych i obsługa klienta
 • Jednostka hydrauliczna przekonuje czułym, bezpośrednim sterowaniem
 • Przekaźniki silnika o krótkim czasie reakcji charakteryzują się doskonałą wydajnością styków i długim czasem pracy
 • Wysokiej jakości układ hydrauliczny zapewnia stabilną i niezawodną pracę
 • Wyłącznik awaryjny natychmiast przerywa zasilanie w przypadku sytuacji awaryjnej

Półelektryczny wózek podnośnikowy SolidHub HSE1000/3 jest wyposażony w elektryczny silnik podnośnikowy i jest idealny dla małych firm do układania i rozładowywania towarów. Zwrotny i stabilny wózek wysokiego podnoszenia jest opłacalną alternatywą dla wózka widłowego, jeśli wykonywane są tylko sporadyczne operacje układania (85 - 3.000 mm) oraz załadunku i rozładunku. Widły tego podstawowego modelu SolidHub można elastycznie blokować na szerokość i w razie potrzeby bardzo szybko dostosować do wymaganej odległości. Wystarczy podnieść je ręcznie i wsunąć na wspornik wideł. Udźwig 1.000 kg ułatwia podnoszenie i transport europalet na krótkich dystansach. Towary są podnoszone i przemieszczane ręcznie za pomocą elektrycznego silnika podnoszącego zamontowanego na stałe w podwoziu. Podnoszeniem i opuszczaniem palety steruje się za pomocą przycisku na nadwoziu pojazdu. W przypadku pokonywania dłuższych dystansów lub wzniesień zalecamy w pełni elektryczny wózek paletowy HE1200/3, ponieważ w przeciwieństwie do tego półelektrycznego wózka, obsługuje on również elektrycznie trasę transportową. Ergonomicznie rozmieszczone uchwyty prowadzące na sterownicy znacznie ułatwiają pchanie i manewrowanie podczas codziennej pracy. Wymiary półelektrycznej układarki SolidHub są idealne do użytku w raczej małym magazynie lub obszarze produkcyjnym z wąskimi ścieżkami. Zintegrowany silnik (1.500 W) osiąga następujące prędkości:

Prędkość podnoszenia:

 • z obciążeniem 76 mm/s
 • bez obciążenia 143 mm/s

Prędkość opuszczania:

 • z obciążeniem 104 mm/s
 • bez obciążenia 93 mm/s

Akumulator kwasowo ołowiany jest bezobsługowy i ładuje się go z dowolnego normalnego gniazdka 230 V za pomocą wewnętrznej ładowarki. Akumulator ma pojemność 120 Ah i napięcie 12 V. Czerwony przycisk zatrzymania awaryjnego na obudowie pojazdu wyłącza zasilanie urządzenia i natychmiast zatrzymuje silnik. Gdy bateria jest w pełni naładowana, można pracować z półelektrycznym wózkiem paletowym przez około 4 h czasu bez żadnych problemów. Gdy bateria jest całkowicie rozładowana, proces ładowania trwa około 6 h. Wózek HSE1000/3 jest odporny na zachlapania, ale nie nadaje się do długotrwałego użytkowania w wilgotnych i chłodnych pomieszczeniach. Mechaniczne hamulce postojowe na kółkach skrętnych zapewniają bezpieczną i stabilną pozycję podczas podnoszenia i opuszczania towarów. Osłona stopy na kółkach obrotowych zapewnia użytkownikom dodatkowe bezpieczeństwo. Płynnie działające, łatwe w manewrowaniu kółka wykonane z PU i wysokiej jakości łożysk kulkowych są częścią standardowego wyposażenia SolidHub HSE1000/3. Te PU Przed użyciem HSE1000/3 należy wziąć pod uwagę obciążenie podłogi. Wózek HSE1000/3 jest przeznaczony do użytku na gładkich, równych podłogach. Należy sprawdzić kompatybilność palet z wózkiem HSE1000/3, korzystając z naszej karty danych technicznych.

Warto wiedzieć: Pracownicy magazynu nie potrzebują do tego specjalnego szkolenia ani licencji (uprawnienia) na wózki widłowe. Wprowadzenie w obsługę podnośnika jest wystarczające. Naturalnie podczas pracy z SolidHub elektrycznym wózkiem paletowym HSE1000/3 należy przestrzegać przepisów prawnych i stosować się do nich.

Przed uruchomieniem należy zapoznać się z przepisami obowiązującymi w kraju użytkowania. Inżynier uruchamiający jest odpowiedzialny za uruchomienie urządzenia i dobór odpowiedniego personelu do jego obsługi.


WAŻNE - Obsługa akumulatora:
Należy postępować zgodnie ze wskazówkami dotyczącymi użytkowania akumulatora zawartymi w instrukcji obsługi. Ważne jest, aby w żadnym wypadku nie dopuścić do głębokiego rozładowania akumulatora. Dlatego zaleca się regularne ładowanie akumulatora, nawet gdy urządzenie nie jest używane.

......czytaj więcej
Uwagi

Informacja o dostawie

Ten artykuł zostanie dostarczony samochodem ciężarowym (40 t) z rozładunkiem bocznym/tylnym. W związku z tym, klient powinien zapewnić odpowiedni sprzęt do podnoszenia (np. wózek widłowy). Dodatkowe usługi, takie jak dostawa z windą załadowczą, wózkiem widłowym na pokładzie lub niskopodwoziem, są możliwe za dodatkową opłatą.

 ★ ★ ★ ★ ★ 
 ★ ★ ★ ★ ★ 
(ᴓ 4.70 / 5.00)
Nasz niezależny partner opinii "Trusted Shops" podjął różne działania, aby zagwarantować, że prezentowane tutaj oceny pochodzą wyłącznie od konsumentów, którzy rzeczywiście dokonali zakupu produktów. Szczegółowy opis środków można przeczytać na stronie Trusted Shops.
Odpowiednie oceny
 ★ ★ ★ ★ ★ 
 ★ ★ ★ ★ ★ 
07.06.2024 w oparciu o Nr art. 108990
Produkt jest zgodny z opisem, używamy go do obsługi opon
Oryginał
 ★ ★ ★ ★ ★ 
 ★ ★ ★ ★ ★ 
06.06.2024 w oparciu o Nr art. 123035
Działa tak, jak powinien. Zamówiliśmy towar klasy B i wszystko było idealne poza małą rysą na plastikowym panelu. Chcielibyśmy bardziej precyzyjnej kontroli podczas jazdy w górę i w dół.
Oryginał
 ★ ★ ★ ★ ★ 
 ★ ★ ★ ★ ★ 
05.06.2024 w oparciu o Nr art. 108990
Przystępna cena. Jakość porównywalna z innymi budżetowymi stackerami
Oryginał
 ★ ★ ★ ★ ★ 
 ★ ★ ★ ★ ★ 
06.04.2023 w oparciu o Nr art. 123035
Jest to urządzenie typu B-ware i nie znaleźliśmy żadnych rys.
Oryginał
 ★ ★ ★ ★ ★ 
 ★ ★ ★ ★ ★ 
31.03.2023 w oparciu o Nr art. 108990
Przednie koła o bardzo małej średnicy blokują się przy najmniejszym żwirze
Oryginał
Często zadawane pytania (FAQ)
Pytania dotyczące produktu
Czy SolidHub oferuje jednostki ze skokiem początkowym lub swobodnym?

W tej chwili SolidHub nie oferuje wózków z podnośnikiem początkowym - funkcją, która podnosi ramiona kół wózka, aby zapewnić dodatkowy prześwit podczas podnoszenia i transportu ładunku. W naszej ofercie posiadamy jednak modele z funkcją swobodnego podnoszenia. Funkcja ta umożliwia podnoszenie wideł lub ładunku bez zmiany całkowitej wysokości masztu podnośnika. Przykładem tego jest nasz produkt HEF16/5.

Jak bezpiecznie rozładować nowy wózek paletowy z palety?

Aby bezpiecznie rozładować nowy wózek widłowy SolidHub z palety, należy zjechać z palety widłami do przodu. Zapobiegnie to uszkodzeniu mienia lub obrażeniom ciała.

Nasza rada: Umieść paletę przed krawężnikiem, ponieważ jego wysokość często odpowiada wysokości palety. Umożliwia to zjechanie urządzeniem podnoszącym z palety niemal na poziom gruntu.

Jak odczytać wykres obciążenia?

Tutaj znajdziesz wszystkie informacje potrzebne do odczytania wykresu obciążenia.

Pytania ogólne
W jaki sposób realizowana jest wysyłka i jak długi jest czas dostawy mojego zamówienia?

Twoje zamówienie zostanie zazwyczaj przekazane firmie spedycyjnej w ciągu 24 godzin odotrzymania zamówienia lub płatności (w zależności od wybranej metody płatności), w zależności od stanów magazynowych. Od tego momentu czas dostawy na terenie Republiki Federalnej Niemiec wynosi maksymalnie 72 godziny (przesyłki międzynarodowe trwają odpowiednio dłużej, prosimy o zwrócenie uwagi na informacje bezpośrednio na danym przedmiocie). Jeśli wybrałeś awizo, przewoźnik skontaktuje się z Tobą co najmniej jeden dzień przed dostawą w celu ustalenia daty dostawy.

Dalsze szczegóły dotyczące przetwarzania wysyłki można znaleźć tutaj.