Produkty

Kultywator do małego ciągnika GK6, 6 zęby, TecMaschin

 ★ ★ ★ ★ ★ 
 ★ ★ ★ ★ ★ 
(2)
Do 10% rabatu dla Państwa koszyka!
9.000
3 %
22.500
5 %
45.000
10 %
Dane techniczne
Artykuł nr 169624
 • Model
  GK6
 • Waga
  48 kg
 • Kolor
  niebieski
 • Powierzchnia
  lakierowana
 • Szerokość
  1.360 mm
 • Głębokość
  940 mm
 • Wysokość
  889 mm
Media
Zakres dostawy
 • 1 kultywator do miniciągnika GK6, 6 zęby
 • Stalowe zęby 6 umożliwiają uprawę gleby poprzez ubijanie ziemi
 • Szybkie mieszanie nawozu z glebą oraz spulchnianie twardego podłoża
 • Zęby z hartowanej stali wbijają się w glebę na głębokość do 300 m, a ich szerokość można regulować i wymieniać
 • Rama może być zamontowana na ciągniku z trzypunktowym układem zawieszenia kategorii 1

Pielęgnuj w sposób zrównoważony

Dzięki kultywatorowi do miniciągników możliwe jest szybkie i zrównoważone spulchnianie pól, mieszanie gleby z nawozem i rozdrabnianie ziemi w celu poprawy zaopatrzenia w wodę. Przy tym wygięte zęby stalowe 6 z hartowanymi końcówkami wbijają się w ziemię na głębokość do 30 cm, aby ją przekopać. Aby można było uzyskać różne wyniki, można również dostosować ich układ i rozmieszczenie. Maksymalna szerokość robocza wynosi 1100 mm. Dzięki tym cechom kultywator do miniciągników jest niezwykle wydajny, jeśli chodzi o uprawę małych i średniej wielkości pól. Jeśli zęby zużyją się po kilku latach użytkowania, można je również łatwo wymienić. 

Przy całkowitej masie 48 kg stalowa rama i zęby są łatwe w obsłudze i szybko montowane na kompaktowym ciągniku z trzypunktowym zawieszeniem kategorii 1. Przyczyniają się do tego również niewielkie wymiary 1.360 mm x 940 mm x 889 mm tego praktycznego narzędzia. Dołączone stalowe zęby o grubości 4 mm można łatwo przymocować do ramy za pomocą śrub M16.

Przed zakupem i uruchomieniem należy zapoznać się z przepisami obowiązującymi w kraju użytkowania. Za uruchomienie, a także za odpowiedni do tego celu personel, odpowiada inżynier ds. eksploatacji.

......czytaj więcej
 ★ ★ ★ ★ ★ 
 ★ ★ ★ ★ ★ 
(ᴓ 5.00 / 5.00)
Nasz niezależny partner opinii "Trusted Shops" podjął różne działania, aby zagwarantować, że prezentowane tutaj oceny pochodzą wyłącznie od konsumentów, którzy rzeczywiście dokonali zakupu produktów. Szczegółowy opis środków można przeczytać na stronie Trusted Shops.
 ★ ★ ★ ★ ★ 
 ★ ★ ★ ★ ★ 
25.10.2023
Bardzo dobrze.
Oryginał
 ★ ★ ★ ★ ★ 
 ★ ★ ★ ★ ★ 
06.12.2023
Często zadawane pytania (FAQ)
Pytania ogólne
W jaki sposób realizowana jest wysyłka i jak długi jest czas dostawy mojego zamówienia?

Twoje zamówienie zostanie zazwyczaj przekazane firmie spedycyjnej w ciągu 24 godzin odotrzymania zamówienia lub płatności (w zależności od wybranej metody płatności), w zależności od stanów magazynowych. Od tego momentu czas dostawy na terenie Republiki Federalnej Niemiec wynosi maksymalnie 72 godziny (przesyłki międzynarodowe trwają odpowiednio dłużej, prosimy o zwrócenie uwagi na informacje bezpośrednio na danym przedmiocie). Jeśli wybrałeś awizo, przewoźnik skontaktuje się z Tobą co najmniej jeden dzień przed dostawą w celu ustalenia daty dostawy.

Dalsze szczegóły dotyczące przetwarzania wysyłki można znaleźć tutaj.